Spot svetiljka u crno zlatnoj boji sa jednim sijaličnim grlom tipa GU10. Svetleći deo se može okretati u svim pravcima. Može se postaviti na plafon ili zid.
Nadgradna svetiljka ciji se centralni deo pomera sto omogucuje usmeravanje svetlosti u zeljenom pravcu.Proizvod je bez izvora svetla.
| Artikal | Plafonska svetiljka |
|---|---|
| Nazivni Napon | 220-240 V AC |
| Tip Grla | GU 10 |
| Broj Grla | 2 |
| Izvor Svetlosti | 2 x GU10 max.35 W (opciono led) |
| Boja Artikla | Mat crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 90 x 180 x 100 mm |
| Način / Tip Montaže | nadgradna, na plafon |
| Stepen Električne Zaštite | Klasa I |
| IP Zaštita | IP 20 |
| Boja | Crna |






