MV-FI300-85W 220V 1350r/min 1664m3/h aksijalni ventilator Mitea Electric nudi visokokvalitetne performanse i dugotrajnost. Ovaj aksijalni ventilator je idealan za upotrebu u različitim sistemima ventilacije, sa velikim protokom vazduha i niskom potrošnjom energije. Sa svojim impresivnim obrtnim momentom i brzinom vrtnje, ovaj ventilator osigurava pouzdanu i efikasnu ventilaciju u vašim prostorijama.
| Artikal: | Aksijalni ventilator |
|---|---|
| Brend: | MITEA Electric |
| Osnovno pakovanje: | 1 kom |
| Boja: | Crna |
| Radni napon: | 220~240V |
| IP zaštita: | IP44 |
| Materijal: | Metal |
| Obrtaja po minuti (broj): | 1350 RPM |
| Stepen električne zaštit.: | I klasa |
| Temperatura okoline: | -30~ +60 °C |
| Nivo buke: | 58 dB |
| Protok vazduha: | 1664 m³/h |
| Kapacitet kondenzatora: | 3μF |
| Zaštita od pregrevanja: | +135°C |
| Snaga (procenjena) | 85W |






