M2001-D CRNI baštenska lampa, fenjer Mitea Lighting – elegantna i funkcionalna baštenska lampa sa mogućnošću korišćenja žarulje maksimalne snage do 60W E27. Dodajte šarm i osvetlite vašu baštu sa ovom kvalitetnom lampom. Izrađena sa pažnjom prema detaljima, ova fenjer lampa će istaći lepotu vašeg eksterijera. Poboljšajte svoj prostor uz stil i praktičnost M2001-D BELI baštenske lampe.
| Artikal: | Zidna lampa |
|---|---|
| Brend: | MITEA Lighting |
| Osnovno pakovanje: | 10 kom |
| Tip grla: | E27 |
| Broj grla: | 1 |
| Ready for LED: | Da |
| Radni napon: | 220~240V |
| Izvor svetla: | max.60W |
| Sij. uključene uz proizvo.: | Ne |
| IP zaštita: | IP44 |
| Materijal: | Aluminijum (Al) |
| Stepen električne zaštit.: | I klasa |
| Način montaže: | Na zid |
| Dimenzije: | 185mm x 345mm |
| Dopunski opis: | Fenjer |
| Boja | Crna |





