M2001-V CRNI baštenska lampa je elegantan fenjer kompanije Mitea Lighting. Sa mogućnošću korišćenja jedne sijalice maksimalne snage 60W sa grlom E27, ova baštenska lampa pruža prefinjen i efektno osvetljen prostor. Izrađena od visokokvalitetnih materijala, ova lampa kombinuje funkcionalnost i estetiku, stvarajući ugodno okruženje za vašu baštu ili dvorište. Uz M2001-V BELI, doživite prelepu atmosferu na otvorenom prostoru.
| Artikal: | Viseća lampa |
|---|---|
| Brend: | MITEA Lighting |
| Osnovno pakovanje: | 10 kom |
| Boja: | Crna |
| Tip grla: | E27 |
| Broj grla: | 1 |
| Ready for LED: | Da |
| Radni napon: | 220~240V |
| Izvor svetla: | max.60W |
| Sij. uključene uz proizvo.: | Ne |
| IP zaštita: | IP44 |
| Materijal: | Aluminijum (Al) |
| Stepen električne zaštit.: | I klasa |
| Način montaže: | Na plafon |
| Dimenzije: | L145mm x H750mm |
| Dopunski opis: | Fenjer |
| Boja | Crna |






