M2002-G BRAON baštenska lampa je elegantni fenjer od Mitea Lighting-a. Sa mogućnošću korišćenja maksimalno jedne sijalice snage do 60W i E27 grlom, ova lampa pruža prelešću svetlost za vašu baštu. Sa svojim sofisticiranim dizajnom i kvalitetnim materijalima, M2002-G CRNI fenjer dodaje šarm i eleganciju vašem spoljašnjem prostoru.
| Artikal: | Zidna lampa |
|---|---|
| Brend: | MITEA Lighting |
| Osnovno pakovanje: | 10 kom |
| Tip grla: | E27 |
| Broj grla: | 1 |
| Ready for LED: | Da |
| Radni napon: | 220~240V |
| Izvor svetla: | max.60W |
| Sij. uključene uz proizvo.: | Ne |
| IP zaštita: | IP44 |
| Materijal: | Aluminijum (Al) |
| Stepen električne zaštit.: | I klasa |
| Način montaže: | Na zid |
| Dimenzije: | 200mm x 365mm |
| Dopunski opis: | Fenjer |
| Boja | Braon |









