MV-FI350-134W 220V 1400r/min 2370m3/h aksijalni ventilator Mitea Electric predstavlja visokokvalitetni proizvod koji će obezbediti efikasno i pouzdano ventiliranje vašeg prostora. Sa brzinom od 1400 obrtaja u minuti i kapacitetom od 2370 m3/h, ovaj aksijalni ventilator je idealan za velike prostore koji zahtevaju snažno ventiliranje. Sa kvalitetnim performansama i jednostavnom instalacijom, ovaj ventilator će zadovoljiti sve vaše potrebe za ventilacijom.
| Artikal: | Aksijalni ventilator |
|---|---|
| Brend: | MITEA Electric |
| Osnovno pakovanje: | 1 kom |
| Boja: | Crna |
| Radni napon: | 220~240V |
| IP zaštita: | IP44 |
| Materijal: | Metal |
| Obrtaja po minuti (broj): | 1400 RPM |
| Stepen električne zaštit.: | I klasa |
| Temperatura okoline: | -30~ +60 °C |
| Nivo buke: | 62 dB |
| Protok vazduha: | 2370 m³/h |
| Kapacitet kondenzatora: | 4μF |
| Zaštita od pregrevanja: | +135°C |
| Snaga (procenjena) | 134w |






