MV-FI400-180W je kvalitetan aksijalni ventilator proizvođača Mitea Electric. Sa snagom od 180W, naponom 220V i brzinom od 1380 obrtaja u minuti, ovaj ventilator može da obezbedi protok vazduha do 3860m3/h. Izdržljiv i pouzdan, ovaj ventilator je idealan za upotrebu u različitim industrijskim i komercijalnim aplikacijama.
| Artikal: | Aksijalni ventilator |
|---|---|
| Brend: | MITEA Electric |
| Osnovno pakovanje: | 1 kom |
| Boja: | Crna |
| Radni napon: | 220~240V |
| IP zaštita: | IP44 |
| Materijal: | Metal |
| Obrtaja po minuti (broj): | 1380 RPM |
| Stepen električne zaštit.: | I klasa |
| Temperatura okoline: | -30~ +60 °C |
| Nivo buke: | 68 dB |
| Protok vazduha: | 3860 m³/h |
| Kapacitet kondenzatora: | 6μF |
| Zaštita od pregrevanja: | +135°C |
| Snaga (procenjena) | 180W |






