MV-FI550-550W 220V 1300r/min 8010m3/h aksijalni ventilator Mitea Electric pruža snažnu ventilaciju uz minimalnu potrošnju energije. Sa svojim visokim performansama i efikasnim motorom, ovaj ventilator je idealan izbor za ventilaciju velikih prostorija. Sa kapacitetom protoka vazduha do 8010m3/h, ovaj ventilator će vam obezbediti svež vazduh i kvalitetnu ventilaciju koju vam je potrebna.
| Artikal: | Aksijalni ventilator |
|---|---|
| Brend: | MITEA Electric |
| Osnovno pakovanje: | 1 kom |
| Boja: | Crna |
| Radni napon: | 220~240V |
| IP zaštita: | IP44 |
| Materijal: | Metal |
| Obrtaja po minuti (broj): | 1300 RPM |
| Stepen električne zaštit.: | I klasa |
| Temperatura okoline: | -30~ +60 °C |
| Nivo buke: | 75 dB |
| Protok vazduha: | 8010 m³/h |
| Kapacitet kondenzatora: | 12μF |
| Zaštita od pregrevanja: | +135°C |
| Snaga (procenjena) | 550W |






