MV-FI600-700W aksijalni ventilator Mitea Electric idealan je za ventilaciju prostorija velikih dimenzija. Ovaj ventilator poseduje moćan motor snage 700W i kapacitet protoka vazduha od 10040m3/h, što ga čini idealnim za primenu u industrijskim objektima, magacinima ili drugim velikim prostorijama. Sa brzinom od 1360 obrtaja u minuti, ovaj ventilator obezbeđuje snažan i efikasan protok vazduha.
| Artikal: | Aksijalni ventilator |
|---|---|
| Brend: | MITEA Electric |
| Osnovno pakovanje: | 1 kom |
| Boja: | Crna |
| Radni napon: | 220~240V |
| IP zaštita: | IP44 |
| Materijal: | Metal |
| Obrtaja po minuti (broj): | 1360 RPM |
| Stepen električne zaštit.: | I klasa |
| Temperatura okoline: | -30~ +60 °C |
| Nivo buke: | 78 dB |
| Protok vazduha: | 10040 m³/h |
| Kapacitet kondenzatora: | 16μF |
| Zaštita od pregrevanja: | +135°C |
| Snaga (procenjena) | 700W |






