Spot svetiljka u crno zlatnoj boji sa jednim sijaličnim grlom tipa GU10. Svetleći deo se može okretati u svim pravcima. Može se postaviti na plafon ili zid.
Nadgradna spot svetiljka bele boje. Ova elegantna svetiljka će lako naći primenu u svakom prostoru. Kvalitetna izrada i jednostavno postavljanje. Koristi tip sijalice sa grlom GU10.
Proizvod se prodaje bez izvora svetla.
| Artikal | Plafonska svetiljka |
|---|---|
| Nazivni Napon | 220-240 V AC |
| Tip Grla | GU 10 |
| Broj Grla | 1 |
| Izvor Svetlosti | 1xGU10 max. 50W (opciono LED) |
| Boja Artikla | Mat Bela |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | Ø 57 mm, h – 101 mm |
| Način / Tip Montaže | nadgradna, na plafon |
| Stepen Električne Zaštite | Klasa I |
| IP Zaštita | IP 20 |
| Boja | Bela |






