| Artikal | Zidna svetiljka |
|---|---|
| Radni napon | 220-240 V AC |
| Snaga (procenjena) | 12W |
| Lumen flux (nom.) | 640lm |
| Boja | Bela, Crna |
| Materijal | Aluminijum / Opal PC difuzor |
| Dimenzije | Ø180 x h280 x 214mm |
| Broj grla | 1 |
| Tip grla | E27 |
| IP zaštita | IP44 |







