Mogucnost izbora sirine svetlosnog snopa.
| Artikal | Zidna svetiljka |
|---|---|
| Nazivni Napon | 220-240 V AC |
| Tip Grla | GU 10 |
| Broj Grla | 2 |
| Izvor Svetlosti | 2 x GU10 max.35 W (opciono led) |
| Boja Artikla | Hrast |
| Materijal | Aluminijum / staklo |
| Dimenzije | 110 x 230 x 100 mm |
| Način / Tip Montaže | nadgradna, na zid |
| Stepen Električne Zaštite | Klasa I |
| IP Zaštita | IP 65 |







