Zidna LED lampa u boji tamne bronze izrađena od aluminijuma i polikarbonatne plastike. Emituje toplo belo svetlo snage 8w. Poseduje prekidač za paljenje i gašenje, a svetleći deo lampe se može rotirati radi boljeg podešavanja svetlosnog snopa. Ova zidna lampa je idealna za osvetljavanje slika, iznad kupatilskih elemenata.
| Artikal | Zidna lampa |
|---|---|
| Snaga (procenjena) | 8W |
| Radni napon | 100-240 V AC |
| Lumen flux (nom.) | 400 (lm) |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja | tamna bronza |
| Materijal | Metal, PS |
| Dimenzije | 500 x 210 x 150 mm |
| IP zaštita | IP20 |






